Kaip numesti svorio?

Antsvorio problemos vargina nemažą dalį žmonių Lietuvoje ir visame Pasaulyje. Viršsvorio problemos dažniausiai yra susijusios su genetiniais paveldėjimais, įvairiomis ligomis. Kitais atvejais nutukimas yra susijęs su nesveiku, pasyviu gyvenimo būdu, nuolatiniu persivalgymu, nesubalansuota mityba.

Sportas ir subalansuota mityba, tai viena iš pagrindinių priemonių norint numesti svorio. Jei sportuosite, bet valgysite kas papuola, greito rezultato neturėsite. Tad mityba ir sportas yra labai glaudžiai susiję.

Sporto metu suaktyvėja žmogaus apykaita ir automatiškai po sporto jaučiamės išalkę. Labai svarbu po sporto „neprisikimšti“ skrandžio. Reikia suvaldyti savo apetitą ir užkasti lengvai virškinamo maisto, nekoloringo, neriebaus maisto (pvz bananų, jogurto).

Turintiems didelį antsvorį yra nepatartina bėgioti, nes tuomet kelių sąnariai gauna didelį krūvį ir per tam tikrą laiką gali atsirasti skausmai kelių srityje. Turintiems viršsvorį sportuoti yra geriausia pradėti nuo plaukimo, dviračio mynimo ar panašaus tipo treniruoklių. Tokiu būdu neapsunkinami jūsų sąnariai bei širdies darbas.

Sportas-sveikata.lt

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *