Kokią sportinę aprangą ir avalynę pasirinkti

Atšilus orams daugelis sporto, aktyvaus gyvenimo būdo entuziastų patraukia į parkus, stadionus, miškelius. Kadangi net ir sporto metu žmonės nori išlikti stilingi, patrauklūs, tad ko gero, ne vienam tenka pasukti galvas, kokią sportinę apranga ir avalynę išsirinkti.

Didžioji dalis pigesnių sportinių drabužių gaminami iš poliesterio. Poliesteris – audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Nors šis audinys yra praktiškas, tvirtas ir nesiglamžo, tačiau nesugeria drėgmės ir kaip bebūtų yra pagamintas iš cheminių medžiagų, tad dėvėdami tokį rūbą natūralumo bei malonaus pojūčio su kūnu nepatirsite. Tad vis tik patartume prieš perkant sportinį kostiumą, ar marškinėlius, atidžiai perskaityti audinio sudėtį ir rinktis medvilninį rūbą, o ne sintetinį.

Renkantis sportinę avalynę, rekomenduotume rinktis tokią, kuri turi gerai amortizuojantį padą, kad kuo mažiau krūvio gautų jūsų sąnariai, stuburas. Taip pat reikėtų rinktis sportinius batelius, kurių viršutinis paviršius yra pagamintas iš oro laidžios medžiagos. Na ir žinoma, tiek apranga, tiek ir bateliai turėtų būti kuo įmanoma lengvesni bei elastingi, kad sportuojant kuo mažiau varžytų jūsų kūno judesius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *