Populiariausios šio sezono transporto priemonės: kuri Jums tinka labiausiai?

dviratis riedis

Šilti orai suteikia mums daug daugiau galimybių, todėl daugelis nusprendžia ne tik vasariškai atnaujinti savo spintos turinį, bet ir kuriam laikui pamiršti automobilius bei paieškoti kitos, gaiviu oru mėgautis leidžiančios transporto priemonės. Dabar galima sugalvoti daugybę skirtingų keliavimo būdų, kurie leis ir smagiai praleisti laisvalaikį, ir laiku atvykti į darbą. Kurie iš jų šį sezoną yra populiariausi?

1. Elektriniai paspirtukai. Pastaruoju metu ypač daug dėmesio susilaukiantys elektra varomi paspirtukai gali išvysti pakankamai didelį greitį, o vieno įkrovimo dažniausiai užtenka ne mažiau kaip 10 kilometrų. Toks variantas gali puikiai tikti Jūsų kelionėms į darbą – pasirinkus tokią transporto priemonę, pavyks išvengti kamščių, o jei prireiks, ją patogiai galėsite pasiimti į viešąjį transportą ar nusinešti į kitą reikiamą vietą. Visgi, jei norisi pigesnio ir daugiau pajudėti leidžiančio transporto, galite rinktis ir įprastus paspirtukus – jie taip pat yra pritaikyti suaugusiųjų rinkai.

2. Riedžiai. Nors elektrinių paspirtukų mada šiek tiek sumažino šių gaminių populiarumą, riedžių gamintojai ir toliau stebina pirkėjus naujausiomis technologijomis ir ryškiais dizainais. Daugeliui atrodo, kad riedis – gan sudėtingai valdoma priemonė, tačiau naudotis juo išmoksite nepraėjus nė kelioms minutėms. Be to, dabar pirkėjams siūlomi ir dar stabilesni, sėdynę turintys ir keliais valdomi prietaisai – su jais važiuoti tikrai nebus baisu. 45 km/h greitis ir 60 vienu įkrovimu įveiktų kilometrų – tokiais skaičiais gali pasigirti sparčiausias riedis, tačiau šie parametrai priklauso nuo konkretaus modelio. Tad jeigu mėgstate lengva adrenaliną ir ieškote smagios transporto priemonės kasdienėms kelionėms, šis variantas – būtent Jums!

3. Riedučiai. Dažniausiai laisvalaikiui skirti gaminiai gali būti naudojami ramiems pasivažinėjimams parke, intensyvioms treniruotėms ar ekstremaliems manevrams specialiose aikštelėse. Gerai tai, jog jie lengvai perprantami ir vaikams, ir suaugusiems – jeigu mėgstate aktyviai leisti laiką su šeima, riedučiai tikrai praturtins Jūsų vakarus. Tiesa, į darbą su jais keliauti pasiryžta nedaugelis, tačiau kol kas niekas neuždraudė to išbandyti!

4. Riedlentės. Nors esame įpratę manyti, jog tai – paaugliams ir avantiūras mėgstantiems suaugusiems skirta lenta, iš tikrųjų riedlentėse galima įžvelgti kur kas daugiau privalumų. Aktyviai pajudėsite, geriau valdysite savo kūną, o galbūt nuspręsite nuriedėti ir iki artimiausios parduotuvės ar ofiso. Žinoma, būtina paminėti ir galimybę atlikti įvairius kvapą gniaužiančius triukus – jei manote, kad Jūsų gyvenime trūksta adrenalino, tai pirmasis ženklas, jog Jums reikia riedlentės.

5. Dviračiai. Visiems puikiai pažįstamos transporto priemonės šiltuoju sezonu visuomet puikuojasi populiariausiųjų sąrašuose ir dažniausiai pakeičia automobilius. Su dviračiais patogiai galima įveikti ne vieną dešimtį kilometrų ir šiuo atveju prireiks ne talpios baterijos, bet Jūsų asmeninių pastangų. Savaitgalio išvykoms, kelionėms į darbą, trumpiems pasivažinėjimams su šeima ar figūros dailinimui – visais šiais atvejais dviratis bus vienas geriausių pasirinkimų.

Panašu, jog tie, kurie šį vasaros sezoną nusprendė automobilius bent trumpam palikti ramybėje, tikrai turės iš ko pasirinkti – Pigu.lt el. parduotuvėje rasite gausų visų šių transporto priemonių asortimentą. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandykite tai, kas iki šiol kėlė nerimą: juk vasara – pats tinkamiausias metas įveikti naujus iššūkius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *