Plastinė pilvo operacija

Pilvo plastika naudojama, kai yra didelis nutukimo laipsnis, šiurkštūs randai, pogimdyminės strijos, odos raukšlės po staigaus svorio netekimo. Plastinėmis operacijomis, galite atsikratyti odos ir riebalinio audinio pertekliaus, taip pat suformuoti raumenis.

Kovoti su šiomis metamorfozėmis laikantis dietos ir fizinio pasirengimo yra įmanoma, bet ne visada veiksminga. Taigi, pavyzdžiui, priekinės pilvo sienos raumenų divergencijos po gimdymo negalima ištaisyti jokiais fiziniais pratimais.

Plastikos chirurgai siūlo įvairius chirurginės korekcijos metodus, kurie atkuria minkštųjų audinių tonusą, pašalina riebalų perteklių ir apskritai pagerina pilvo estetiką. Pilvo plastika sumažina kūno apimtį, sukuria harmoningas proporcijas, suformuoja grakščią juosmenį pertvarkydama priekinės pilvo sienos raumenis.

Plastinė chirurgija kūno korekcijai nėra skiriama visais atvejais, kai kreipiamasi į chirurgą, tačiau ji skirta tik suaugusiesiems, jei jie turi šias problemas:

Po staigaus svorio sumažėjimo susidarė odos raukšlės.

Yra kabanti riebalų „prijuostė“.

Strijos po gimdymo.

Nusileidusi priekinės pilvaplėvės siena.

Yra šiurkščių deformuojančių siūlių.

Gydytojas linkęs į tam tikros rūšies pilvo plastiką, atsižvelgdamas į individualias savybes.

Endoskopinė plastinė chirurgija atliekamas be jokių raumenų ir odos pjūvių, tereikia atlikti maždaug 3 cm skersmens punkcijas ir į juos įkišti medicininius vamzdelius bei instrumentus. Po šio tipo plastikos nelieka randų, sutrumpėja sveikimo laikotarpis ir sumažėja galimų komplikacijų rizika. Šio tipo operacija skirta tik susilpnėjusiam pilvaplėvės raumenų tonusui atstatyti. Jis netaikomas odos pertekliaus pašalinimo indikacijoms.

Jei pilvo srityje yra ryškių deformacijų, pavyzdžiui, kai yra riebalų perteklius, pilvas suglemba nuo riebalų ar odos pertekliaus ir yra šiurkščių randų, tada į pagalbą ateina klasikinė arba standartinė pilvo plastika. Operacijos metu daromas pjūvis virš gaktos, tada atskiriamas riebalinio audinio ir odos perteklius, norint sustiprinti raumenis, jie yra susiuvami.

Mini pilvo plastika tai tarpinis operacijos tipas, jis yra tarp klasikinio tipo ir riebalų nusiurbimo. Jis atliekamas esant nedideliam odos pertekliui, susilpnėjus pilvo raumenims, suglebus jo apatinei daliai, esant strijoms. Ši operacija atliekama su nedideliu pjūviu, pašalinus audinių perteklių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *