Kokią įtaką sekso lėlė gali turėti vyriškai potencijai?

Vyriška potencija – tai seksualinis potraukis, vyro gebėjimas atlikti lytinius santykius ir seksualinis pajėgumas. Šioms svarbioms vyrų gyvenime funkcijoms įtakos turi ne vienas faktorius, iš kurių sekso lėlė taip pat ne išimtis. Nors tai ir nėra tikra moteris, tačiau vyro seksualiniame gyvenime dalyvaujanti sekso lėlė neabejotinai svarbi kalbant ir apie lytinę potenciją.

Pilnas seksualinis pasitenkinimas

Viena svarbiausių aplinkybių, padedanti kuo ilgiau išlaikyti gerą lytinę funkciją yra reguliarūs ir pilną pasitenkinimą suteikiantys lytiniai santykiai. Šiuo atžvilgiu sekso lėlė kartais gali duoti net daugiau naudos nei tikra moteris. Nutrauktas lytinis aktas, kai kurių porų propaguojamas kaip apsaugos nuo nepageidaujamo nėštumo priemonė, iš dalies netgi kenkia lytinei potencijai. Ir atvirkščiai, sekso lėlė ir  su ja patiriamas pilnas pasitenkinimas negalvojant apie jokias kitas aplinkybes, turi teigiamos įtakos vyriškam pajėgumui. Be to, vienas didžiausių geros lytinės funkcijos priešų yra susilaikymas. O tai rečiau ar dažniau  neišvengiama turint sekso partnerę. Tuo tarpu sekso lėlė niekuomet nepasakys, kad nenori, negali ar yra nenusiteikusi sekso žaidimams. Ji visada patenkins vyrą tiek, kiek jis nori ir kada nori.

Nuolatinis seksualinio susijaudinimo skatinimas

Kuo dažniau vyras galvoja apie seksą ir jaučia susijaudinimą, tuo labiau stiprėja jo vyriška potencija. Tam visiškai nebūtina turėti lytinius santykius tris  kartus per dieną. Pakanka prieš akis matyti susijaudinimą skatinančius vaizdus ir jausti geismą keliančią aplinką. Būtent tai suteikia sekso lėlė. Tikriausiai nei viena tikra partnerė kasdien nevilki vien seksualiais apatiniais ir nelaukia mylimojo grįžtančio iš darbo sėdėdama geismą keliančia poza ant fotelio. Sekso lėlė nuolat palaiko namuose seksualumu alsuojančią atmosferą ir yra geriausias būdas audrinti vyro fantazijas tuo pačiu stiprinant jo seksualinį pajėgumą.

100% saugumas

Lytiniu keliu plintančios ligos yra viena dažniausių priežasčių, dėl kurios ne tik suprastėja vyriška potencija, bet ir gali išsivystyti impotencija ar erekcijos disfunkcija. Ir čia kalba eina ne vien apie tokias rimtas ligas kaip ŽIV ar sifilis. Net ir žymiai labiau paplitusios ligos, tokios kaip lytiniu keliu plintančios virusinės infekcijos (lytinių organų papilomos virusas) ir kt. negydomos ilgainiui sukelia žalą vyriškai potencijai. Nuo viso to apsaugo sekso lėlė. Tinkamai prižiūrima (valoma pagal rekomendacijas) silikoninė lėlė yra visiškai saugi ir nesukelia jokios tikimybės užsikrėsti infekcija ar kita lytiniu keliu plintančia liga.

Geresnė psichologinė savijauta

Daugeliui vyrų, neturinčių sekso partnerės, susikaupusi seksualinė energija kelia įtampą ir stresą. Nesmagiai jaustis verčia ne tik lytinių santykių nebuvimas, bet ir vienatvės jausmas. O nepilnavertiškumas, emocinė įtampa ir prasta nuotaika taip pat kenkia seksualinei potencijai. Ar šiuo atveju sekso lėlė duotų naudos? Žinoma.  Su ja vyras ne tik galės turėti reguliarius lytinius santykius, bet ir pagerinti savo psichologinę būseną. Nors sekso lėlė negali palaikyti pokalbio, tačiau jos buvimas namuose sumažina vienatvės jausmą, suteikia galimybę kažkuo rūpintis ir yra puiki priemonė praskaidrinti savo nuotaiką.

Deja, bet vien tik sekso lėlė negali užtikrinti puikios vyro lytinės sveikatos. Teigiamą įtaką lytinei funkcijai taip pat turi sportas, pilnavertė mityba, žalingų įpročių atsisakymas. Tad norintiems išlikti puikios vyriškos formos net ir garbingame amžiuje vyrams verta visokeriopai rūpintis savo sveikata dar esant jauniems ir stipriems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *