Krūtinė – moteriškumo simbolis

Niekam ne paslaptis, kad moters krūtinė plačiai aptarinėjama. Vos prasidėjus brendimui mergaitės nekantriai laukia pokyčių, o jiems vėluojant sunerimsta, neretai patiria ir bendraamžių patyčias. Krūtys paprastai pradeda formuotis apie 11–12 gyvenimo metus, prasidėjus menstruacijoms ir dažniausiai apie 15 metus jau išsivysto, tačiau kartais tai gali užtrukti ir iki 19–20 metų. Gerai, jeigu tai tik brendimo problema, bet būna atvejų, kad moterų krūtys ir lieka mažos, sunkiai pastebimos, todėl jos nesijaučia pakankamai moteriškos. Bando įvairiomis priemonėmis: kremais, masažais, pratimais, pagerinti padėtį, tik, deja, tai norimų rezultatų neatneša. Laimei, plastikos chirurgija siūlo greitesnį ir ilgalaikį variantą.

Krūtinės didinimas riebalais – siekiančioms natūralumo

Ši procedūra puikus pasirinkimas moterims, kurios nori gerus rezultatus pasiekti be dirbtinių priemonių, nes krūtinė yra padidinama savo pačios riebalais. Vadinasi tai sukurs tobulų, tačiau ir natūralių krūtų vaizdą. Gera žinia ta, kad pasirinkus šį metodą, galima sumažinti riebalinio audinio sankaupas nepageidaujamose savo kūno vietose: juosmens, pilvo, nugaros, šlaunų srityse.

Kada verta rinktis šią operaciją? 

Būtina sąlyga, kad turite būti vyresnė nei 18 metų. Taip pat negalite būti nėščia ar žindyti vaiko. Šis variantas jums tinka, jei visuomet svajojote apie dailesnes krūtis, tačiau nepripažįstate dirbtinių priemonių. 

Krūtų didinimas riebalais trunka apie 2 – 3  valandas. Pirmiausia specialiu būdu imami riebalai iš probleminių vietų, vėliau specialia metodika jie suleidžiami į reikiamą vietą. Svarbu žinoti, kad po operacijos bus jaučiamas krūtų patinimas apie 4-5 savaites. Galutinis rezultatas dažniausiai matomas po 3 – 4 mėnesių.

Implantai vis dar populiariausias krūtų didinimo būdas

Šis variantas geras tuo, kad siūlo didelį pasirinkimą. Implantai būna įvairių formų ir dydžių, tačiau svarbiausia, kad derėtų prie natūralios krūtinės.

Operacija jums tinka, jeigu esate vyresnė nei 18 metų, nesate nėščia ir nemaitinate krūtimi. Norite aiškių ir ilgalaikių rezultatų, esate nepatenkinta dabartine savo krūtų išvaizda, kuri įgimta arba suprastėjo dėl kitų veiksnių, pavyzdžiui žindymo.

Pati procedūra nesudėtinga, trunka vos 1 – 2 valandas, taikant bendrinę nejautrą. Operacijos metu pjūviai atliekami mažiausiai pastebimose vietose, dažniausiai po krūtimis. Visi aspektai aptariami konsultacijos su chirurgu metu. Gydytojas, įvertinęs paciento būklę ir lūkesčius, parenka geriausią variantą. Rezultatai dažniausiai matomi jau iš karto, tačiau kurį laiką jaučiamas diskomfortas. Mėnesį galimas tinimas, nemalonūs pojūčiai, todėl būtina tiksli asmeninė priežiūra, kurią paskiria gydytojas. Svarbu žinoti, kad pjūvio vietą būtina saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad randas kuo labiau pašviesėtų. Taip pat kurį laiką reikia vengti fizinės veiklos. Daugiau apie tai galite sužinoti čia.

Krūtys – moters pasididžiavimas

Nors šios kūno dalies paskirtis tik viena – žindymas, tačiau visais laikais krūtys turėjo kur kas didesnę reikšmę. Tai moters sveikumo, seksualumo ženklas, todėl labai svarbu, kad pati moteris būtų patenkinta savo krūtine.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.