Slaugos paslaugos: artimieji jas taip pat gali suteikti

Slaugos paslaugos dažniausiai yra teikiamos reikiamą išsilavinimą turinčių asmenų. Tačiau jas taip pat gali suteikti ir artimieji savo šeimos nariui. Slaugos paslaugos apima ne tik medicinines procedūras, bet ir pagalbą kasdieniams veiksmams. Teikiant slaugos paslaugas savo šeimos nariui yra galima gauti nedarbingumą. Taip pat galima praeiti tam tikrus kurus, kurie padės labiau įsigilinti, kokią ir kaip pagalbą galite suteikti. Slaugos paslaugos, teikiamos artimo žmogaus, gali būti net labai naudingos jas gaunančiam žmogui. Pažįstamas žmogus, sava aplinka – vis tai gerina žmogaus psichologinę ir emocinę savijautą. 

Kur teikiamos slaugos paslaugos?

Slaugos paslaugos gali būti teikiamos asmens namuose ar tam skirtose įstaigose. Tai gali būti slaugos namai ar ligoninės. Slaugos paslaugos, teikiamos tam skirtose įstaigose, garantuoja nuolatinę paciento priežiūrą, reguliarius gydytojo apsilankymus, reikiamos medicininės pagalbos suteikimą. Taip pat daugumoje slaugos paslaugų teikimo įstaigose pacientai jaučiasi ne tokie vieniši, nes yra apsupti žmonių, ten yra organizuojamos įvairios veiklos, o artimųjų apsilankymai tampa tikra švente. 

Kaip gauti slaugos paslaugas?

Slaugos paslaugas gauti galima tik gydytojo nurodymu. Gydytojas ištyręs paciento būklę gali išrašyti siuntimą slaugos paslaugoms gauti. Jeigu asmuo dėl ligos negali savarankiškai rūpintis savimi ir atlikti kasdienių veiksmų, gydytojas į tai atsižvelgia ir paskiria tinkamo lygio slaugos paslaugas. Jas galima rinktis gauti tiek tam skirtoje įstaigoje, tiek savo patiems namuose. Slaugos paslaugų kaštus padengia ligonių kasos. 

Slaugos paslaugos: kodėl jos tokios svarbios?

Slaugos paslaugų gavimas padeda žmogui pasijusti mažiau atskirtas nuo socialinio gyvenimo ir padeda su kasdienėmis procedūroms. Slaugos paslaugos skatina sveikatos stiprinimą, savarankiškumo didinimą bei gerina psichologinę būklę. Stacionarios slaugos paslaugos yra labai naudingos, nes specialistų nuolatinė priežiūra ir buvimas tarp žmonių gerina ir fizinę, ir emocinę būklę. Šiais laikais yra daug skirtingų slaugos paslaugas teikiančių įmonių ar pavienių asmenų, todėl tikrai išsirinksite tinkamiausią variantą. Svarbiausia, kad slaugos paslaugos būtų suteikiamos kokybiškai, o pacientas jaustųsi oriai net ir jas gaudamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *