Pagerinkite savo treniruotes su natūraliais prieštreniruotiniais kokteiliais!

Renkatės dirbtinius prieštreniruotinius papildus, kad pasisemtumėte energijos prieš treniruotę? Laikas apsvarstyti natūralesnę ir skanesnę alternatyvą: prieštreniruotinius kokteilius, pagardintus energiją suteikiančiais ingredientais tiesiai iš jūsų virtuvės.

Šiame straipsnyje tyrinėsime prieštreniruotinių kokteilių pasaulį su akcentu į natūralius, kūną gaivinančius ir energiją suteikiančius ingredientus. Būkite pasiruošę atrakinti paslaptį apie ilgai trunkančią energiją, našumą ir skanų būdą pradėti savo treniruotę.

Natūralūs privalumai

Pre workout papildai dažnai turi sąrašą ingredientų, kuriuos jūs vargu ar galite tinkamai ištarti, jau net neminint apie poveikius, kuriuos jie suteikia. Jie žada energijos proveržį , tačiau dažniausiai sukelia nervinį drebulį ir energijos sumažėjimą. Gaminant natūralius prieštreniruotinius kokteilius, priešingai, nei vartojant pre workoutus, naudojame tik tikrus maisto produktus, kuriuos jūsų organizmas gali lengvai atpažinti ir suvirškinti.

Pagrindiniai iIngredientai prieštreniruotiniam kokteiliui

Bananas

Bananai yra nuostabus natūralaus cukraus šaltinis, suteikiantis greitą energijos šuolį. Juose taip pat yra daug kalio, kuris padeda išvengti raumenų spazmų.

Avižos

Avižos yra paslaptingas energijos šaltinis. Jos turi daug kompleksinių angliavandenių, kurie lėtai duoda energijos visos treniruotės metu.

Graikiškas jogurtas

Graikiškas jogurtas tai gausus baltymų šaltinis, padedantis atstatyti ir auginti raumenis. Jis taip pat prideda švelnumo kokteliui.

Uogos

Šilauogės, braškės ar avietės ne tik suteikia skonį, bet ir suteikia antioksidantų, kurie kovoja su fizinės veiklos sukeliamu organizmo stresu.

Lapiniai žalumynai

Lapiniai žalumynai, tokie kaip špinatai ir kopūstai, turi daug vitaminų, mineralų ir azoto oksido, kuris pagerina kraujotaką ir deguonies tiekimą raumenims.

Chia Seklos

Šios mažos sėklos yra tikras maistinių medžiagų šaltinis. Šios sėklos suteikia sveikųjų riebalų ir lėtai perduoda energiją treniruotės metu.

Kokoso pienas:

Kokteilį taip pat galite pagardinti kokoso pienu, kad atstatytumėte treniruotės metu prarastas elektrolitus.

Susikurkite tobulą prieštreniruotinį kokteilį

Dabar visus šiuos ingredientus sumaišysime į skanų ir gaivinantį prieštreniruotinė kokteilį. Štai receptas:

Ingredientai:

 • 1 prinokęs bananas
 • 1/2 puodelio avižų
 • 1/2 puodelio Graikiško jogurto
 • 1/2 puodelio įvairių uogų
 • Vienas sauja špinatų ar lapinių kopūstų
 • 1 šaukštas chia sėklų
 • 1/2 puodelio kokosų pieno
 • 200-250 ml. vandens

Instrukcijos:

 1. Sudėkite visus ingredientus į blenderį.

 2. Plakite kol gausis vientisa masė.

 3. Jei gaunasi per tirštas, įpilkite daugiau vandens.

 4. Supilkite kokteilį į stikinę ir pasimėgaukite!


Pritaikymas prie jūsų skonio ir poreikio

Prieštreniruotiniai kokteiliai turi vieną didžiulį pranašumą – juos galite pritaikyti savo fizinės formos tikslams. Reikia daugiau baltymų? Pridėkite šaukštelį savo mėgstamo proteino miltelių. Norite tropinio švelnumo? Pridėkite ananasų ir mangų gabalėlius.

Pasirengimas sėkmei

Įtraukiant natūralius prieštreniruotinius kokteilius į savo treniruočių planą, jūs pasirenkate skanų ir naudingo būdą pakelti energijos lygį. Nesvarbu, ar einate į sporto salę, bėgiojate ar praktikuojate jogą – šie kokteiliai padės palaikyti nuotaiką ir pasiruošimą, bei greičiau pasiekti savo sportinius tikslus.

Išvada

Jūsų fizinė kelionė neprivalo prasidėti su dirbtinėmis medžiagomis ar maisto papildais. Natūralūs prieštreniruotiniai kokteiliai yra skanus ir sveikas alternatyvus būdas suteikti energiją, padidinti našumą ir palaikyti bendrą sveikatą. Išbandykite ir patirkite skirtumą patys.

 Linkime daugiau energijos ir gerų rezultatų treniruotėse!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *